U ziet op dit moment de particulieren prijzen in de webshop. Log in om uw eigen prijsstelling te zien.

Monster steen Wienerberger Platina Grijs

Monster steen Wienerberger Platina Grijs
Monster steen Platina Grijs

Tijdens de voorbereidingen op een bouwproject of verbouwing komt er veel op u af. Gedurende het traject moet u vaak besluiten nemen die van belang zijn voor het uiteindelijke comfort, uiterlijk en gebruik. Hier vallen ook de raamdorpels onder. Wat gaat u onder uw ramen plaatsen, zodat het vocht goed wordt afgevoerd, het metselwerk wordt beschermd en wat er ook nog eens mooi uitziet?

Hoe kiest u de juiste raamdorpel?
Maak gebruik van de mogelijkheid bij Raamdorpelelementen BV om monster stenen te bestellen. Met een maximum van drie stenen, kunt u kleuren en vormen met elkaar vergelijken. Vaak kan een tint verschil al bepalend zijn. Dus als u naast deze Platina Grijze monster steen, de Monster steen Wienerberger Wit en Monster steen Wienerberger Ivoor bestelt, kunt u drie wit-gerelateerde kleuren met elkaar vergelijken. U houdt ze bij uw andere bouwmaterialen om de juiste tint te bepalen. De monster stenen zijn voorzien van een gravure die er niet kan worden uitgeslepen, hierdoor blijven de stenen beschikbaar voor iedereen die interesse heeft.

Monster stenen en elementen
In plaats van drie lossen monster stenen, kunt u bij ons ook monster elementen bestellen. Bij bestelling van monsterelement Wienerberger Platina Grijs ontvangt u -voorzien van dezelfde gravure- een element van drie aaneengesloten stenen. Op deze manier kunt u een goed beeld krijgen van de werkelijke impact van de kleur en vorm als volledige raamdorpel. De elementen worden geleverd inclusief voeg.

Keramiek of natuursteen
Zowel keramiek als natuursteen wordt gebruikt voor raamdorpels. Wat is het verschil tussen keramiek en natuursteen? Natuursteen wordt gedolven uit de natuur, heeft een aardse en unieke structuur en uitstraling. Keramiek is een geproduceerd product en door de gepolijste buitenkant gemakkelijker in onderhoud en minder poreus dan natuursteen. Omdat keramiek door de mens gemaakt wordt, is de diversiteit in aanbod qua kleur stukken groter dan bij hardsteen. Hardsteen wordt bewerkt door het te schuren, wat invloed heeft op de kleur. Dit proces wordt zoeten genoemd.

Contact met Raamdorpelelementen BV
Voor al uw vragen over raamdorpels en aanverwante producten, bent u bij ons aan het juiste adres. Neem contact met ons op, we helpen u graag verder.

 
1.00
€1,00 per stuk
Aantal: